Home Cennik E-mail DE EN

Regulamin

Szanownych Gości prosimy o zapoznanie się z następującymi informacjami:
1. Nasz adres: JANTAR-SPA, 72-350 NIECHORZE, Al. Bursztynowa 31
2. Opiekunem, doradcą i informatorem naszych Gości jest Recepcja.
3. Turysta indywidualny dokonuje rezerwacji miejsca noclegowego osobiście, telefonicznie, e-mailem lub fax-em:
a) od turystów indywidualnych pobierany jest zadatek na poczet kosztów pobytu oraz kosztów manipulacyjnych w wysokości 20-30% wartości pobytu, płatny w terminie 3 dni od daty dokonania rezerwacji na konto JANTAR-SPA lub przekazem pocztowym,
b) w przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pokoju w terminie poniżej 30 dni przepadkowi ulega cała kwota wpłaconego zadatku.,
4. Goście zobowiązani są do dopełnienia wszelkich formalności meldunkowych oraz uregulowania należności za cały pobyt z góry (z uwzględnieniem wpłaconego zadatku) niezwłocznie po przyjeździe.
5. Wszelkie należności winny być dokonywane w formie gotówkowej.
6. W przypadku przerwania pobytu przez Gościa w jego trakcie nie przysługuje prawo do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres.
7. JANTAR-SPA ponosi odpowiedzialność za dobra pozostawione w recepcyjnym depozycie, za pozostawione w pokojach kosztowności, pieniądze, papiery wartościowe, aparaty fotograficzne, kamery i inne przedmioty posiadające wartość naukową lub artystyczną, JANTAR-SPA nie ponosi odpowiedzialności.
8. Wszystkich Gości JANTAR-SPA prosimy o przestrzeganie przepisów przeciwpożarowych, a szczególnie prosimy nie używać w pokojach grzejników elektrycznych, grzałek, żelazek czajników itp.
9. Gość ponosi odpowiedzialność za spowodowane uszkodzenia lub zniszczenia majątku JANTAR-SPA.
10. Prosimy nie wynosić z pokoi koców i innych przedmiotów stanowiących wyposażenie pokoi, oraz naczyń, sztućców i pożywienia ze stołówki.
11. Za dzieci bawiące się na terenie JANTAR-SPA odpowiadają rodzice. Odpowiadają oni również za wyrządzone przez dzieci szkody.
12. Doba w JANTAR-SPA rozpoczyna się o godzinie 16.00 w dniu przyjazdu a kończy o 10.00 w dniu wyjazdu.
13. Osoby odwiedzające naszych Gości proszone są o opuszczenie pokoi do godz. 22.00 a zapraszajacy proszony jest o zgłoszenie faktu odwiedzin w recepcji.
14. Zabrania się wprowadzania zwierząt na teren JANTAR-SPA.
15. Właścicieli pojazdów prosimy o parkowanie wyłącznie na wyznaczonych miejscach z obowiązującą kartą parkingową.
16. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22.00 do godziny 7.00.
17. Na terenie Obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. Nieprzestrzeganie zakazu jest równoznaczne z wyrażeniem przez Gościa zgody na pokrycie kosztów dearomatyzacji w wysokości: 500 zł.

Życzymy miłego pobytu!